پرسش و پاسخ

امروزه روش های بسیاری برای سفیدکردن دندان ها وجود دارد اما هیچ کدام از این روش ها موثر نبوده و حتی در مواردی می تواند با عوارضی همراه باشد. به طور معمول محصولاتی که دندانپزشکان برای سفید کردن دندان ها استفاده می کنند روشی بسیار ایمن و بدون عارضه خواهد بود. قابل توجه است که بدانید تعیین روش سفید کردن دندان براساس میزان تغییر رنگ دندان های بیمار متفاوت است.

مدت زمان ماندگاری کامپوزیت دندان بسته به عوامل مختلفی همچون رعایت بهداشت دهان و دندان متفاوت خواهد بود. پس از کامپوزیت می بایست از خوردن برخی مواد غذایی همچون جویدن یخ، گاز زدن مواد غذایی سفت، ته دیگ و … بپرهیزیم، انجام ندادین چنین مواردی کمک خواهد کرد تا طول عمر کامپوزیت دندان افزایش یابد. همچنین چکاپ های دوره ای را فراموش نکنید زیرا این امر می تواند به پیشگیری از مشکلات و حفظ سلامت دندان ها کمک نماید.

برای انجام ایمپلنت دندان می بایست صبر نمود تا رشد اسکلت صورت کامل شود، در صورتی که رشد کامل نشده باشد احتمال آنکه در آینده فرد بخاطر رشد فک و صورت، ایمپلنت دندان کوتاه شود، وجود خواهد داشت. اما پس از تکمیل رشد اسکلت صورت انجام ایمپلنت محدودیت خاصی ندارد و در هر سنی می توان انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.